Koordynatorzy sprzedaży

DZIAŁÓW C/S Acrovyn®,C/S Stelatex®, C/S Supertrak®, C/S Wallglaze®, C/S Pedisystems®, C/S Airfoil®

REGION 1

zachodniopomorskie

pn.cz. lubuskiego

pn.cz. wielkopolskiego

Kinga Sokołowska, e-mail: kinga.sokolowska@cspolska.pl,tel. 609 996 047

REGION 2

pomorskie

kujawsko-pomorskie

wsch cz. wielkopolskiego

łódzkie

Bartosz Szałański, e-mail: bartosz.szalanski@cspolska.pl,tel. 609 996 048

REGION 3

warmińsko-mazurskie

podlaskie

mazowieckie

Bartosz Szałański, e-mail: bartosz.szalanski@cspolska.pl,tel. 609 996 048

REGION 4

pd.cz. lubuskiego

wielkopolskie

dolnośląskie

opolskie

zach. cz. śląskiego

Maciej Bartosik, , e-mail: maciej.bartosik@cspolska.pl,tel. 609 996 055

REGION 5

wsch.cz. śląskiego

świętokrzyskie

małopolskie

Maciej Bartosik, , e-mail: maciej.bartosik@cspolska.pl,tel. 609 996 055

REGION 6

podkarpackie

lubelskie

Kinga Sokołowska, , e-mail: kinga.sokolowska@cspolska.pl,tel. 609 996 047

Koordynatorzy sprzedaży działu C/S Dylatacje®

Cała Polska

Arkadiusz Kupaj, e-mail: arkadiusz.kupaj@cspolska.pl,tel. 609 996 051

Piotr Rodziewicz, e-mail: piotr.rodziewicz@cspolska.pl,tel. 91 391 35 44



C/S Polska sp. z o.o.


ul. Szczecińska 34
73-108 Kobylanka k. Szczecina
woj. Zachodniopomorskie

tel. 91 391 35 10
tel. 91 561 04 50
fax 91 391 35 27
fax 91 391 35 28

e-mail: info@cspolska.pl
internet: www.cspolska.pl

Podstawowe dane o C/S Polska


Firma C/S Polska Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru przedsiębiorstw przez Sąd Rejonowy w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy.

KRS 0000104752
Regon 630252308
NIP 781-10-02-551
Kapitał zakładowy wynosi 742 tys. PLN.



Przedstawicielstwa

REGION 1

zachodniopomorskie, pn. cz. lubuskiego, pn. cz. wielkopolskiego

Dawid Łukaszuk, tel. 609 996 026, dawid.lukaszuk@cspolska.pl

REGION 2

pomorskie, kujawsko-pomorskie, wsch cz. wielkopolskiego, łódzkie

Mariusz Jankowski, tel. 609 996 019, mariusz.jankowski@cspolska.pl

REGION 3

pd.cz. lubuskiego, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, zach. cz. śląskiego

Jacek Oleksyk, tel. 609 996 027, jacek.oleksyk@cspolska.pl

REGION 4

wsch.cz. śląskiego, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, pd cz. lubelskiego

Edyta Przybylska, tel. 609 996 020, edyta.przybylska@cspolska.pl

REGION 5

podkarpackie, pd cz. lubelskiego

Krzysztof Wiśniewski, tel. 609 996 018, krzysztof.wisniewski@cspolska.pl